fbpx

Poznaj nasze ebooki

Ebook

Poznaj skuteczne tipy - Jak zarządzać stresem

to kompendium praktycznej wiedzy o stresie, którą efektywnie wykorzystasz. Jeśli:

  • doświadczasz negatywnych skutków stresu,
  • masz niskie poczucie własnej wartości,
  • brakuje Ci pewności siebie,
  • masz problemy emocjonalne w relacjach osobistych,
  • wykonujesz stresującą pracę,
  • dotykają Cię problemy zdrowotne wynikające z przeciążenia stresem.

Poznaj najnowszą wiedzę psychologiczną o wpływie stresu na stan zdrowia psychicznego i fizycznego, relacje osobiste, itp. Zdobądź umiejętności, dzięki którym lepiej poradzisz sobie ze stresem i silnymi emocjami. Naucz się wzmacniać swoje zdrowie psychosomatyczne i zyskaj większą pewność siebie w relacjach osobistych, zawodowych.

19,00 

Porady i tipy dotyczące biznesu - jak minimalizować stres w pracy

Jeżeli jesteś właścicielem firmy albo zajmujesz w niej stanowisko kierownicze, dyrektorskie, a tym samym jesteś osobą odpowiedzialną za zarządzanie firmą, ludźmi, doskonale wiesz, czym jest stres. W niniejszym e-booku „Porady i tipy dotyczące biznesu – jak minimalizować stres w pracy” przedstawiam zestaw porad psychologicznych, które możesz wykorzystać w swojej firmie, aby zminimalizować stres zawodowy (własny i swoich pracowników).

19,00 

Język obcy bez tajemnic - zestaw porad, jak szybko opanować język obcy

Chcesz nauczyć się języka obcego, ale nie wiesz od czego zacząć, jak zorganizować naukę i przezwyciężyć stres? W e-booku „Język obcy bez tajemnic – zestaw porad, jak szybko opanować język obcy” otrzymujesz zestaw wskazówek, które pomogą Ci przezwyciężyć wszelkie przeszkody. Nieważne, czy lubisz się uczyć, czy też nie -istotne, że opanowanie języka to Twój cel. Może lubisz podróżować i chciałbyś dogadywać się z tubylcami. Możliwe, że jesteś ambitny i chcesz awansować w pracy albo ją zmienić. Jeżeli jesteś nastolatkiem, chcesz zdać maturę z języka obcego i może podjąć studia za granicą. To tylko niektóre powody, dla których chcesz opanować język obcy. Pozwól sobie pomóc, korzystając z porad filologa i psychologa.

29,00 

Twój psycholog on-line

Nazywam się Małgorzata Mirosława Plata i cieszę się, że mogę Cię tutaj ugościć.

Jako psychologa fascynuje mnie nie tylko psychologia kliniczna, psychologia osobowości, psychologia uzależnień oraz psychologia społeczna. Przede wszystkim interesuje mnie pomaganie ludziom w rozwiązywaniu ich życiowych trudności oraz osiąganiu lepszej jakości życia.

Nie czekaj,
MP